TEMA fidan bağışı kampanyası başlattı

TEMA fidan bağışı kampanyası başlattı
TEMA Vakfı, ülkenin çeşitli yerlerinde başlayan orman yangınları sebebiyle tahrip olan ormanlar için fidan bağışı kampanyası başlattı.

30 Temmuz saat 12.00’da başlayan fidan dikme çalışmalarıyla, vakıf mensupları ve gönüllüler Türkiye’de yeniden ormanlar oluşturulması planlıyor.

Türkiye, 28 Temmuz tarihinde Antalya Manavgat’ta başlayan ve yurdun çeşitli yerlerinde devam etmekte olan yangın haberleriyle sarsılıyor. Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Antalya’daki yangınların ardından Aydın, Kilis ve Muğla’da yaşanan orman yangınlarının ardından TEMA Vakfı fidan kampanyası başlatacağını sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden kamuoyuna bildirdi.

Tahrip olan ormanların tekrardan ağaçlandırılmasını öngören bağış kampanyası 30 Temmuz saat 12.00 itibarıyla başladı. Kampanyaya katkıda bulunmak için TEMA Vakfının internet sitesi üzerinden “Bağış Yap” butonuna tıklayabilirsiniz.

TEMA Vakfı fidan bağış fiyatı ne kadar?

TEMA, fidan bağış birim bedeli 13 TL ve minimum 3 adet fidan bağışı karşılığında istendiği takdirde TEMA Vakfı teşekkür sertifikası gönderebileceğini duyurdu.